They gave me a blue raspberry Go-Gurt with it

I just paid four bucks for a peanut butter and jelly sandwich.

Someone please do the mathematical breakdown of the cost of making a PB&J so I can smack myself in the face with it.

Oh, Panera… so good, but sooooo stupid expensive.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s